Úvod
Facebook
Závod
Výsledky
Doprava
Fotogalerie
Program
Partneři
Tisk
Mapky
Bradlecká Lhota je nejjižnější obcí okresu Semily, leží na silnici z Jičína do Lomnice nad Popelkou na hranicích Libereckého a Královehradeckého kraje. Silniční vzdálenosti: Jičín 8 km, Hradec Králové 50 km, Liberec 52 km, Jablonec nad Nisou 49 km, Mladá Boleslav 42 km, Praha - Černý most 86 km
Parkoviště pro účastníky je na jižním okraji obce, asi 350 metrů od startu. Poblíž startu je zastávka autobusů kyvadlové dopravy, druhá je 400 metrů od cíle pod Kumburkem (více viz logistika).
Z hlídaného parkoviště, které je zdarma, sejdete několik desítek metrů na obecní silnici a proti směru trasy závodu dojdete do prostoru startu. V prostoru startu je i prezentace, občerstvení, šatna a nástupní místo kyvadlové dopravy na Kumburk.
V prostoru startu bude přichystán doprovodný program pro Vaše děti, bude zde probíhat vyhlášení vítězů, start všech závodů a cíl závodů na 1500 metrů a předškoláků.
Po doběhu na Kumburk Vám bude vydán pytel s věcmi. Odjezd autobusu je z místa asi 400 metrů od cíle. Dvacetimístné autobusy budou jezdit v patnáctiminutovém intervalu. Závodníci budou mít přednost před diváky.
© j&vh 2021