Úvod
Facebook
Závod
Výsledky
Doprava
Fotogalerie
Program
Partneři
Tisk
Logistika
Parkoviště
Prosíme všechny účastníky, aby využili služeb záchytného parkoviště. Budou zde pořadatelé, kteří Vás navedou na místo a po celou dobu trvání akce bude parkoviště hlídané. Poloha parkoviště viz Mapky.
Startovní číslo
Okamžikem přidělení startovního čísla můžete využívat celou řadu služeb. Startovní číslo Vám bude po celý den sloužit jako identifikační prvek, noste ho proto stále při sobě! V případě ztráty oznamte tuto skutečnost v informačním stánku v prostoru startu, obratem zablokujeme výdaje Vašich věcí.
Šatna (úschovna)
V prostoru startu si můžete svoje věci odložit do šatny. I zde Vám pořadatel uskladní a vydá věci pouze proti Vašemu startovnímu číslu. Šatna bude otevřena po celou dobu akce a Vaše věci budou bezpečně uloženy.
Dovoz věcí do cíle
Při prezentaci obdržíte igelitový pytel na věci, které budete chtít dopravit do prostoru cíle. Na pytli bude Vaše startovní číslo. V prostoru startu na viditelně označeném místě bude připraven automobil, který dopraví věci do cíle. Pořadatel Vám je zde vydá opět pouze proti startovnímu číslu.
Autobusová přeprava z cíle zpět na start - kyvadlová doprava Start - Cíl - Start
Cesta na Kumburk je úzká a pod Kumburkem se neotočí velký autobus. Kyvadlovou dopravu budou zajišťovat proto dva minibusy pro cca 20 lidí, které budou jezdit zhruba v 15 minutových intervalech, podle počtu cestujících. Pořadatel, který na zastávce bude, přednostně pustí do busu závodníky, až v případě volné kapacity diváky a doprovod. Ani oni samozřejmě na Kumburku nezůstanou, ale budou muset počkat na další volný spoj.
Orientační jízdní řád:
Odjezdy Bradlecká Lhota - 9.30; 9.40; 10.55; 11.10; 11.25; 11.40
Odjezdy Kumburk - 10.40; 10.55; 11.10; 11.25; 11.40; 11.55
Autobus Jičín - Bradlecká Lhota
Běžci a návštěvníci z Jičína mohou zdarma využít 37 míst v minibusech na cestu na závod a ze závodu. Autobusy zastaví na zastávce v Lipách. Pokud chcete mít jistotu, že Vás autobus vezme, napište na mail 2hrady@centrum.cz, zajistíme Vám místenku! Autobusy odjíždějí v 8.30 z Jičína a ve 12.50 z Bradlecké Lhoty zpět.
Cesta automobilem do cílového prostoru
Jak již bylo řečeno, cesta na Kumburk je úzká a je třeba zajistit dopravu především autobusy, které se na silničce nevyhnou ani s osobním automobilem. V případě sucha proto pořadatelé pustí na parkoviště pod Kumburkem automobily do 10.30 a poté vždy tak, aby nebránily projíždějícím autobusům. V případě rozmočené louky pod Kumburkem bude třeba nechat auta na Klepandě a i zastávka autobusů bude posunuta na půl cesty mezi Kumburk a Klepandu. Z Klepandy je to pod Kumburk 2 kilometry.
© j&vh 2021