Úvod
Facebook
Závod
Výsledky
Doprava
Fotogalerie
Program
Partneři
Tisk
Doprava
Místo startu: GPS 50°29'17"N 15°23'47"E
Autem
Bradlecká Lhota leží u silnice č.286 Jičín - Lomnice nad Popelkou. V místě startu a prezentace nelze zaparkovat, záchytné parkoviště bude připraveno nedaleko objektu zemědělského družstva 350 metrů od startu. Parkoviště bude označeno a bude zde i pořadatel. Pokud budete přijíždět od Jičína, odbočka na parkoviště je ještě před značeným začátkem obce. Pojedete-li od Lomnice, projedete celou obcí až k odbočce na parkoviště. Nenechávejte auto, prosím, na hlavní silnici nebo v jiných částech obce. Děkujeme.
Autem
Vlakem
V Bradlecké Lhotě není vlaková zastávka. Nejbližší je vzdálená 2,5 km na Kyjích (trať 064 Mladá Boleslav - Libuň - Stará Paka), na vlak do Železnice je to 3,5 km (trať 041 Jičín - Libuň - Turnov). Je také možné přijet vlakem do Jičína a odtud pokračovat autobusovou dopravou.
Vlakem
Autobusem
Mimo pravidelné linky Jičín - Lomnice nad Popelkou chystáme i mimořádný spoj v den závodu. V Jičíně zastaví na zastávce v Lipách v 8.30, ve Lhotě bude v 8.45. Pokud chcete mít jistotu, že Vás autobus přepraví, napište na náš mail, budeme Vám rezervovat místo. Zpět ze Lhoty autobus odjede v 12.50.
© j&vh 2021